
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/к – TIGER (матовий чорний, аккум. 4,8 V, метал. корпус, 1:18) SL-111RHMBl
1 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: РРК77
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/к TIGER 1:18 матовий чорний доставить Вашій дитині масу незабутніх вражень від динамічної, захоплюючої гри!
Завдяки якісній гумі, з якої виготовлені шини, модель автомобіля підкорить будь-які дороги на планеті!
Автомобіль оснащений за останнім словом іграшкової техніки:
- він має позашляхову залежну пружинну підвіску,
- реактивні тяги.
Такі характеристики дозволяють автомобілю OFF-ROAD CRAWLER TIGER імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і краще зчеплення автомобіля з дорогою.
Модель відповідає «Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017р., №139)».
Під дію вищевказаного техрегламенту потрапляють іграшки, які відповідають міжнародній директиві RoHS (RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), що обмежує вміст шкідливих речовин.), Ці іграшки є більш безпечними для дітей та довкілля.
Особливості:
- масштаб - 1:18,
- матеріал корпусу - метал і пластик,
- радіус дії пульта - 50 м,
- тип приводу - повний, 4 х 4,
- час роботи - 15 хвилин (залежить від стилю управління)
- час зарядки - 2,5 години. Червоний індикатор продовжить світитися навіть після повного зарядження акумулятора.
- живлення - 3 батарейки типу АА для пульта управління (в комплект не входять) 4.8V акумулятор.
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дозволяють розвинути у дитини:
- вміння гратися,
- просторове сприйняття .
Рекомендовано для дітей від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 7 до 10 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Радіус дії | 50 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
- Ціна: 1 799 ₴









