Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Маленький всесвіт зі світловими і звуковими ефектами допомагає розвивати у дітей дрібну моторику, координацію рук і очей, слухові та мовні навички, уяву, а також знайомить з кольорами, звуками. В ігровому центрі є: звук барабана, лабіринт із намистинами, кермо зі звуками водіння, мобільний телефон зі звуком розмови, мікрофон, шестерінки для обертання. Розвивальний центр мультібокс призначений для дітей від 18 місяців. Працює від 3 батарейок АА (не в комплекті).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Вага | 1.5 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 806 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага (кг) | 1,2 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Код УКТВЭД | 9503005500 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Ігрові центри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Потребує збирання | Ні. |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6944167180677 |
| Мова пісень/слів | без слів |
| ы | Hola Toys |
- Ціна: 1 559 ₴










