Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 166 см |
| Об`єм | 90 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см |
| Упаковка | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 529 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 166 см |
| Об`єм | 90 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см |
| Упаковка | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Вініл |