Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий надувний басейн Intex 57471 подарує вашим дітям веселе й цікаве проведення часу. Будь-яке бічні стінки забезпечені прозорими віконцями, що відкривають суперечку таємничий підводний світ. Кожна з трьох камер бейза має свій клапан для здування і надування, а клапан для зливу води, в свою чергу, вмонтований в дно бейна. Матеріал виробу має товщину 0.3 мм. Купивши надувний басейн intex 57471, ви отримуєте додатково ремкомплект, а ось можна придбати окремо.
У комплекті:
- бaceйн
- peмкoмплeкт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 159 см |
| Об`єм | 424 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 159 см |
| Упаковка | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 1 279 ₴



