Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий "Butterfly"
- ущільнена спинка з м'якими вставками
- світловідбиваючі елементи з боків
- 2 бічних кишені на блискавці
- регульовані лямки з м'якими вкладками
- матеріал - поліестер
- 1 відділення на блискавці
- попереду велика кишеня і 1 кишеня на блискавці
- ьна фурнітура
- ручка для підвішування є
Красивий модний рюкзак доставить радість вашій дитині. Підходить для дошкільнят.
Вік - від 4 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 4 років |
- Ціна: 219 ₴




