Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий "Classic" із пеналом. Рюкзак - це найнеобхідніша річ для походу до школи. У якому б класі не вчилася б дитина, їй необхідно складати підручники та канцелярське приладдя в якесь «вмістище». Вибираючи ранець потрібно враховувати його місткість, якість, корисні властивості та красу оформлення. Крім того, не забудьте дізнатися про думку малюка, адже рюкзак повинен йому подобатися.
- ущільнена спинка з м'якими вставками
- 2 бічні кишені на блискавці
- регульовані лямки з м'якими вкладками
- матеріал - поліестер
- спереду велика кишеня та 1 кишеня на блискавці
- ьна фурнітура
- ручка для підвішування є
- пенал
Вік- от 6 Років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 829 ₴




