Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- ортопедична спинка (Anatomic air system)
- жорсткий каркас, тримає форму
- 1 відділення на блискавці, всередині роздільники, гумка-тримач
- 1 передня кишеня на блискавці, 2 бічних кишені
- ергономічні регульовані лямки
- світловідбиваючі елементи з усіх сторін
- матеріал - поліестер
- металева фурнітура
- жорстке дно
- крепкая резиновая ручка
- ручка-петелька
Яркий функциональный рюкзак доставит радость вашему ребенку и поможет сохранить осанку. Подходит для детей от 6-ти лет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 660 г |
| Висота | 34.5 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 449 ₴




