Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак молодіжний з кишенею "Smart" 42*30*13 див. Зручний рюкзак з відділеннями на блискавці, підійде як школярам так і студентам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 132 ₴


