Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак молодіжний з кишенею "Кілт", 42*30*13 див. Зручний, практичний рюкзак для повсякденного використання. Рюкзак з відділенням на блискавці, зовнішній кишені, лямки регулюються по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Яскравий |
- Ціна: 132 ₴


