Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедичний ранець торгової марки Josef Otten підійде для учнів 1-4 класів. Ця модель має всі необхідні характеристики, яким повинен відповідати ортопедичний ранець:
- Каркасная форма рюкзака помогает распределить нагрузку и защищает от врезания в спину ребенка краев учебников и других острых предметов. Также ранец с твердым корпусом держит форму, не мнет тетради и книги, и не падает, когда его ставят.
- Ортопедическая спинка имеет несколько плотных подушечек, обтянутых дышащей сетчатой тканью, которые помогают поддерживать правильную осанку.
- Регулируемые мягкие лямки шириной 5 см каждая имеют S-образную форму, благодаря которой удобно облегают плечи ребенка. Помогают равномерно распределить нагрузку по всей спине школьника.
- Мінімальний розмір 34х26х14,5 см і маленька вага рюкзака 660 гр чудово підходить для учнів початкових класів. При цьому місткість ранця не постраждала. У нього вільно поміщається в 4-5 підручників, папка для праці, альбом, зошити та ін
- Ранець має одне основне відділення з двома перегородками всередині, яке легко розстібається за допомогою блискавки. Спереду знаходиться кишеня для пенала, з боків - дві кишені на липучці, куди зручно складати всякі дрібниці і пляшку для води.
- На лицьовій стороні ранця та на лямках є світловідбиваючі елементи, які в темний час доби зроблять вашу дитину помітним на дорозі.
- Ранець виготовлений з щільного водовідштовхувального матеріалу, має гумове дно, що захистить вміст від намокання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 660 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 405 ₴








