Рюкзак ортопедичний "Speed Hot" призначений для хлопчика молодшої школи.
Даний ранець виготовлений з урахуванням новітніх технологій, модних тенденцій і, звичайно фізичних та психологічних особливостей дитини.
В ранці кожна деталь продумана, він має оптимальне співвідношення ваги, ідеально рівну, компактну форму короби і вага до 1 кг Легке регулювання лямок забезпечує ідеальну посадку рюкзака, коли дно рюкзака не опускається нижче 4 см від талії дитини, а верхній край рюкзака знаходиться на рівні плечей.
Ортопедичний каркасний рюкзак має роздільник для книг або зошитів, альбомів з фіксаторами. Це дозволяє розмістити важкі підручники нерухомо, що сприяє балансу тіла дитини, щоб його спина не навантажувалася від ваги. Сучасний дизайн не залишить дитину непомітним в міській суєті, а наявність світловідбиваючих елементів додасть безпеки в темний час доби.
Високоміцний матеріал стійкий до розривів, легко чиститься й не вигорає. Виходячи з вище написаного можна впевнитися, що дана фірма рюкзака подбала про здоров'я і про безпеку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 399 ₴








