Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка виконана із високоякісного пластику, всі деталі надійно прикріплені до корпусу. Кермо виготовлене з м'якого еластичного матеріалу, який не дозволить зісковзнути ручкам дитини. Колеса толокара виконані із міцного пластику зі спеціальними вставками.
Іграшка оснащена вбудованими світловими та музичними ефектами. На мотоциклі є дві кнопки, при натисканні на які можна отримати різні звуки, включаючи звуковий сигнал та характерне гарчання. Ігри з такою іграшкою стануть цікавішими та захоплюючими. Для транспортування мотоциклом передбачена зручна ручка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 35 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 71.5 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Мотоцикл |
| Ширина | 51 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий з рожевим |
- Ціна: 999 ₴







