
Набір для створення прикрас 4M Етно (00-04697)
379 ₴
- В наявності
- Код: 00-04697
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть прикраси з саморобних намистин у стилі етно з набором для творчості від 4М! Зберіть два ьні браслети і кольє із заготовок з етнічними орнаментами. Процес створення намистин цікавий і простий. Ви розфарбуєте їх і запечете у духовці. Дозвілля буде захопливим із незвичайним рукоділлям. Збирайте компліменти зі ними прикрасами від 4М!
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам від 8 років молодшої школи. Рукоділля допоможе розвинути уважність, фантазію, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, потренувати дрібну моторику, підвищити емоційне благополуччя.
Для створення намистин потрібна духовка, ножиці та маленькі плоскогубці. Проявіть фантазію і розфарбуйте заготовки олівцями з набору або своїми. Запікайте заготовки на деку з фольгою згідно з інструкцією. Користуйтеся духовкою під наглядом дорослих. Нагріваючись, заготовки намистин зменшаться і затвердіють, а їх кольори стануть яскравішими. Зберіть з етнічних намистин прикраси за схемами з набору. Використовуйте маленькі плоскогубці, щоб закріпити ланцюжки, застібки і сполучні кільця.
Перетворіть коробку з набору на скриньку для зберігання прикрас. Встановіть у ній пластикові перетинки і складайте ваші скарби.
У наборі
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам від 8 років молодшої школи. Рукоділля допоможе розвинути уважність, фантазію, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, потренувати дрібну моторику, підвищити емоційне благополуччя.
Для створення намистин потрібна духовка, ножиці та маленькі плоскогубці. Проявіть фантазію і розфарбуйте заготовки олівцями з набору або своїми. Запікайте заготовки на деку з фольгою згідно з інструкцією. Користуйтеся духовкою під наглядом дорослих. Нагріваючись, заготовки намистин зменшаться і затвердіють, а їх кольори стануть яскравішими. Зберіть з етнічних намистин прикраси за схемами з набору. Використовуйте маленькі плоскогубці, щоб закріпити ланцюжки, застібки і сполучні кільця.
Перетворіть коробку з набору на скриньку для зберігання прикрас. Встановіть у ній пластикові перетинки і складайте ваші скарби.
У наборі
- Заготовки намистин – 40 шт.
- Кольорові олівці – 3 шт.
- Пластикові перетинки – 3 шт.
- Металеві ланцюжки – 3 шт.
- Застібки – 3 шт.
- Набір сполучних кілець – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 3 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04697 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 32 |
| Кількість елементів (шт.) | 3 |
| Матеріал | інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046970 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 379 ₴



