
Набір для створення підсвітки 4M Фламінго (00-04743)
701 ₴
- В наявності
- Код: 00-04743
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Який вигляд має фламінго? З набором для творчості від 4М ви зможете самостійно розробити дизайн підсвітки для своєї кімнати у формі фламінго і зібрати лампу. Світильник може стояти на тумбочці або висіти на стіні. Прикрасьте інтер'єр як вважаєте за потрібне!
Напевно, у вашій домашній творчій майстерні є чимало фарб, блискіток, декоративних дрібничок. Використовуйте клей і акрилові фарби, щоб декорувати білу вставку для фламінго. Зберіть частини підсвітки за схемою з інструкції. Для складання вам знадобиться одна маленька хрестоподібна викрутка та дві батарейки AA (в комплекті відсутні). Через деякий час ви зможете оновити дизайн фламінго, змінюючи вставки.
Набір із серії KidzMaker розвиває в дітях творчі здібності, фантазію, підвищує емоційне благополуччя.
У наборі:
Напевно, у вашій домашній творчій майстерні є чимало фарб, блискіток, декоративних дрібничок. Використовуйте клей і акрилові фарби, щоб декорувати білу вставку для фламінго. Зберіть частини підсвітки за схемою з інструкції. Для складання вам знадобиться одна маленька хрестоподібна викрутка та дві батарейки AA (в комплекті відсутні). Через деякий час ви зможете оновити дизайн фламінго, змінюючи вставки.
Набір із серії KidzMaker розвиває в дітях творчі здібності, фантазію, підвищує емоційне благополуччя.
У наборі:
- Корпус лампи у вигляді фламінго – 1 шт.
- Гірлянда з 7 ліхтариками – 1 шт.
- Плафон для ліхтарика – 7 шт.
- Кольорові вставки – 2 шт.
- Біла вставка – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04743 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Матеріал | папір, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047434 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 701 ₴








