Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть яскраві картини з піску, якими можна прикрасити кімнату або подарувати друзям! У наборі для творчості від 4М ви знайдете все необхідне для двох картин, зокрема і рамки – для красивого оформлення.
Організуйте справжню творчу майстерню! Знімайте із заготовок картин клейкі смужки і посипайте піском обраного кольору з трубочок. Рухайтеся від центру до країв картини і намагайтеся не змішувати пісок різних кольорів. Коли робота буде закінчена, оберіть рамку і закріпіть у ній свій витвір.
Працювати з натуральним матеріалом дуже корисно: це знижує психологічну напругу і підвищує емоційне благополуччя. Набір із серії Crafts допомагає розвинути уяву, дрібну моторику, колірне сприйняття і творчі здібності. Він підходить дітям від 5 років і може використовуватися на групових заняттях під наглядом дорослих.
У наборі:
Організуйте справжню творчу майстерню! Знімайте із заготовок картин клейкі смужки і посипайте піском обраного кольору з трубочок. Рухайтеся від центру до країв картини і намагайтеся не змішувати пісок різних кольорів. Коли робота буде закінчена, оберіть рамку і закріпіть у ній свій витвір.
Працювати з натуральним матеріалом дуже корисно: це знижує психологічну напругу і підвищує емоційне благополуччя. Набір із серії Crafts допомагає розвинути уяву, дрібну моторику, колірне сприйняття і творчі здібності. Він підходить дітям від 5 років і може використовуватися на групових заняттях під наглядом дорослих.
У наборі:
- Заготівки картин із липкою основою – 2 шт.
- Рамки – 2 шт.
- Трубочки з різнокольоровим піском – 8 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 1 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04749 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 120 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047496 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 239 ₴





