
Набір для нитяної графіки 4M Стрінг-арт (00-04752)
621 ₴
- В наявності
- Код: 00-04752
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На вас чекає цікавий процес створення картин без використання пензлика і фарб. Ви будете малювати за допомогою різнокольорових ниток! Опануйте новий цікавий вид рукоділля у своїй творчій майстерні – нитяну графіку. Картини з нитяною графікою – вид сучасного мистецтва. За допомогою різних видів ниток та картонної або дерев'яної основи художники створюють абстракції, портрети і пейзажі.
Дотримуючись простих кроків, ви створите дві картинки: різнобарвне серце і чарівного єдинорога. Ці витвори мистецтва стануть чудовою прикрасою кімнати та прекрасним подарунком для друзів.
У наборі для творчості ви знайдете дві картонні основи з ескізами майбутніх картинок. Використовуйте пластикові булавки з набору і різнокольорові нитки. Додатково знадобляться ножиці. Спробуйте дві різні техніки малювання ниткою: одноколірну і двоколірну. Дотримуйтесь схем в інструкції і картинки вийдуть яскравими і гармонійними.
Особливістю ваших робіт стануть блискучі стрази, якими можна прикрасити картини. Вони мають клейку основу, тому закріпити їх буде нескладно.
Набір від 4М із серії KidzMaker буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Заняття нитяною графікою допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику, творчі здібності, колірне сприйняття і емоційне благополуччя.
У наборі
Дотримуючись простих кроків, ви створите дві картинки: різнобарвне серце і чарівного єдинорога. Ці витвори мистецтва стануть чудовою прикрасою кімнати та прекрасним подарунком для друзів.
У наборі для творчості ви знайдете дві картонні основи з ескізами майбутніх картинок. Використовуйте пластикові булавки з набору і різнокольорові нитки. Додатково знадобляться ножиці. Спробуйте дві різні техніки малювання ниткою: одноколірну і двоколірну. Дотримуйтесь схем в інструкції і картинки вийдуть яскравими і гармонійними.
Особливістю ваших робіт стануть блискучі стрази, якими можна прикрасити картини. Вони мають клейку основу, тому закріпити їх буде нескладно.
Набір від 4М із серії KidzMaker буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Заняття нитяною графікою допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику, творчі здібності, колірне сприйняття і емоційне благополуччя.
У наборі
- Мотки різнокольорових ниток – 12 шт.
- Картонні основи для картинок – 2 шт.
- Пакування пластикових булавок – 3 шт.
- Пакування клейких стразів – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04752 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | картон, тек |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047526 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 621 ₴



