Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зроби і розфарбуй – тематика наборів для творчості, які дозволяють самостійно виготовити гіпсові магніти і брошки. Використовуючи формочки для лиття і фарби, ви створите 4 яскравих фламінго, квітучий кактус і ананас. Виробами можна прикрасити одяг або рюкзак, прикріпити на холодильник. А ще подарувати подружкам!
Набір 4M із серії Mould & Paint буде цікавий дівчатам від 5 років. Створення магнітів і брошок допоможе розвинути уяву, колірне сприйняття, творчі здібності, емоційне благополуччя.
У наборі для дитячої творчості від 4M є все необхідне для створення 6 виробів, докладна інструкція з картинками. Додатково знадобиться склянка, ложка і 60-80 мл води. Замішайте гіпсову масу відповідно до інструкції і залийте її у форми. Вкладіть у свіжі заготовки булавки, щоб вийшли брошки. Коли вироби затвердіють, дістаньте їх і розфарбуйте всіма кольорами веселки. Приклейте до решти фігурок зі зворотного боку відрізок магнітної стрічки. ьні магніти на холодильник ручної роботи – готові!
У наборі
Набір 4M із серії Mould & Paint буде цікавий дівчатам від 5 років. Створення магнітів і брошок допоможе розвинути уяву, колірне сприйняття, творчі здібності, емоційне благополуччя.
У наборі для дитячої творчості від 4M є все необхідне для створення 6 виробів, докладна інструкція з картинками. Додатково знадобиться склянка, ложка і 60-80 мл води. Замішайте гіпсову масу відповідно до інструкції і залийте її у форми. Вкладіть у свіжі заготовки булавки, щоб вийшли брошки. Коли вироби затвердіють, дістаньте їх і розфарбуйте всіма кольорами веселки. Приклейте до решти фігурок зі зворотного боку відрізок магнітної стрічки. ьні магніти на холодильник ручної роботи – готові!
У наборі
- Лоток з 6 формами для лиття – 1 шт.
- Пакет із гіпсовим порошком – 1 шт.
- Набір фарб – 1 шт.
- Магнітна стрічка – 1 шт.
- Булавки – 2 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04736 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | Гіпс |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047366 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 316 ₴





