Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малюкові вже виповнилося 18 місяців? Саме час познайомитися з англійським алфавітом. Пізнавальна гра пройде легко з дерев'яним пазлом Viga Toys Англійський алфавіт, заголовні літери.
Під кожним із 26 елементів пазла є зображення предмета на цю букву. Запропонуйте дитині пограти: знайти для всіх деталей пазла своє місце на основі. При цьому називайте букви. А далі просіть малюка знайти букву по її назві. Наступний етап корисної гри – склади і слова, які можна викладати на столі. А ще яскраві літери дерев'яного розвивального пазла дозволяють запам'ятати п'ять кольорів.
Збираючи навчальний пазл, дитина порівнює, зіставляє, тренує розум, руки й очі. У грі активно розвиваються дрібна моторика, пам'ять, мислення, зорово-моторна координація, сприйняття кольорів, дотик. Об'єднавши картинку і букву, малюкові простіше і цікавіше запам'ятати англійські слова. Перевірте, скільки дитина їх уже знає, після тижня занять із дерев'яним пазлом.
Розвивальний пазл підійде для навчання вдома, у дитячому садку, центрі раннього розвитку, початковій школі. Буквений пазл чудово доповнить заняття з англійської мови в якості наочного матеріалу.
Набір складається з квадратної підставки 30 см і 26 різнокольорових літер. Виготовлений із натурального екологічного матеріалу – дерева. Усі деталі та краю відшліфовані до гладкості, кути закруглені. Товари у Viga Toys пройшли перевірку на безпеку та якість, відповідають стандартам дитячих іграшок EN71, ASTM.
Під кожним із 26 елементів пазла є зображення предмета на цю букву. Запропонуйте дитині пограти: знайти для всіх деталей пазла своє місце на основі. При цьому називайте букви. А далі просіть малюка знайти букву по її назві. Наступний етап корисної гри – склади і слова, які можна викладати на столі. А ще яскраві літери дерев'яного розвивального пазла дозволяють запам'ятати п'ять кольорів.
Збираючи навчальний пазл, дитина порівнює, зіставляє, тренує розум, руки й очі. У грі активно розвиваються дрібна моторика, пам'ять, мислення, зорово-моторна координація, сприйняття кольорів, дотик. Об'єднавши картинку і букву, малюкові простіше і цікавіше запам'ятати англійські слова. Перевірте, скільки дитина їх уже знає, після тижня занять із дерев'яним пазлом.
Розвивальний пазл підійде для навчання вдома, у дитячому садку, центрі раннього розвитку, початковій школі. Буквений пазл чудово доповнить заняття з англійської мови в якості наочного матеріалу.
Набір складається з квадратної підставки 30 см і 26 різнокольорових літер. Виготовлений із натурального екологічного матеріалу – дерева. Усі деталі та краю відшліфовані до гладкості, кути закруглені. Товари у Viga Toys пройшли перевірку на безпеку та якість, відповідають стандартам дитячих іграшок EN71, ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 0.8 г |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50124 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 26 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Алфавіт і лист |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501242 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 573 ₴




