Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл з малими літерами латинського алфавіту для дітей від 1,5 року. Складається з основи з виїмками по формі букв та картинкою-підказкою внизу, а також 26-ти різнокольорових літер.
Можна просити дитину знайти відповідне місце для літери на підставці, називаючи її. А далі просити знайти букви за назвою. Картинки допомагають дитині правильно вставити і запам'ятати букву.
Розміри пазла: 29,6 x 29,6 x 2 см. Повністю виготовлений із дерева, використані безпечні барвники.
Розвиток: мислення, уява, зорово-моторна координація. Вивчення: основи читання.
Зручний наочний посібник для використання в дитячих садах, школах, центрах розвитку, за програмою НУШ, методикою Монтессорі, в інклюзивній освіті. Також може використовуватися вдома. Підходить для індивідуальних занять та в невеликих групах.
Можна просити дитину знайти відповідне місце для літери на підставці, називаючи її. А далі просити знайти букви за назвою. Картинки допомагають дитині правильно вставити і запам'ятати букву.
Розміри пазла: 29,6 x 29,6 x 2 см. Повністю виготовлений із дерева, використані безпечні барвники.
Розвиток: мислення, уява, зорово-моторна координація. Вивчення: основи читання.
Зручний наочний посібник для використання в дитячих садах, школах, центрах розвитку, за програмою НУШ, методикою Монтессорі, в інклюзивній освіті. Також може використовуватися вдома. Підходить для індивідуальних занять та в невеликих групах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 31 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50125 |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Відповідає концепції НУШ | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Алфавіт і лист |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501259 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 633 ₴





