
Набір світних наклейок 4M Розмалюй зірки (00-03319)
211 ₴
- В наявності
- Код: 00-03319
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У наборі для творчості 4M Розмалюй зірки ви знайдете зірки, клейкі вкладиші та особливий фломастер. Якщо їм розмалювати зірки, то вони будуть світитися в темряві. Ігровий набір призначений для дітей від 3 років.
Як наклеїти
У комплекті є спеціальні двосторонні вкладиші для наклеювання зірок. Зніміть зі вкладиша спочатку одну захисну плівку і прикладіть до звороту зірки. Потім зніміть другу захисну плівку і наклейте зірку на тверду поверхню.
Фломастер наповнений спеціальною речовиною, що містить частинки, які поглинають та акумулюють світло. Ви можете малювати ним на папері або розфарбувати зірочки. Достатньо увімкнути в кімнаті лампу на кілька хвилин, щоб милуватися чарівним сяйвом зірок у темряві.
Ігровий набір наклейок буде цікавий дітям дошкільного віку. Дитячі наклейки покращують настрій і відкривають простір для фантазії, активують творчу уяву.
У комплекті:
- зірки,
- двосторонні клейкі вкладиші,
- фломастер з речовиною, що світиться в темряві.У наборі для творчості 4M Розмалюй зірки ви знайдете зірки, клейкі вкладиші та особливий фломастер. Якщо їм розмалювати зірки, то вони будуть світитися в темряві. Ігровий набір призначений для дітей від 3 років.
Як наклеїти
У комплекті є спеціальні двосторонні вкладиші для наклеювання зірок. Зніміть зі вкладиша спочатку одну захисну плівку і прикладіть до звороту зірки. Потім зніміть другу захисну плівку і наклейте зірку на тверду поверхню.
Фломастер наповнений спеціальною речовиною, що містить частинки, які поглинають та акумулюють світло. Ви можете малювати ним на папері або розфарбувати зірочки. Достатньо увімкнути в кімнаті лампу на кілька хвилин, щоб милуватися чарівним сяйвом зірок у темряві.
Ігровий набір наклейок буде цікавий дітям дошкільного віку. Дитячі наклейки покращують настрій і відкривають простір для фантазії, активують творчу уяву.
У комплекті:
- зірки,
- двосторонні клейкі вкладиші,
- фломастер з речовиною, що світиться в темряві.
Як наклеїти
У комплекті є спеціальні двосторонні вкладиші для наклеювання зірок. Зніміть зі вкладиша спочатку одну захисну плівку і прикладіть до звороту зірки. Потім зніміть другу захисну плівку і наклейте зірку на тверду поверхню.
Фломастер наповнений спеціальною речовиною, що містить частинки, які поглинають та акумулюють світло. Ви можете малювати ним на папері або розфарбувати зірочки. Достатньо увімкнути в кімнаті лампу на кілька хвилин, щоб милуватися чарівним сяйвом зірок у темряві.
Ігровий набір наклейок буде цікавий дітям дошкільного віку. Дитячі наклейки покращують настрій і відкривають простір для фантазії, активують творчу уяву.
У комплекті:
- зірки,
- двосторонні клейкі вкладиші,
- фломастер з речовиною, що світиться в темряві.У наборі для творчості 4M Розмалюй зірки ви знайдете зірки, клейкі вкладиші та особливий фломастер. Якщо їм розмалювати зірки, то вони будуть світитися в темряві. Ігровий набір призначений для дітей від 3 років.
Як наклеїти
У комплекті є спеціальні двосторонні вкладиші для наклеювання зірок. Зніміть зі вкладиша спочатку одну захисну плівку і прикладіть до звороту зірки. Потім зніміть другу захисну плівку і наклейте зірку на тверду поверхню.
Фломастер наповнений спеціальною речовиною, що містить частинки, які поглинають та акумулюють світло. Ви можете малювати ним на папері або розфарбувати зірочки. Достатньо увімкнути в кімнаті лампу на кілька хвилин, щоб милуватися чарівним сяйвом зірок у темряві.
Ігровий набір наклейок буде цікавий дітям дошкільного віку. Дитячі наклейки покращують настрій і відкривають простір для фантазії, активують творчу уяву.
У комплекті:
- зірки,
- двосторонні клейкі вкладиші,
- фломастер з речовиною, що світиться в темряві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.04 г |
| Висота | 1.7 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 13 см |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 19.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03319 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | STEAM |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Sci: Bits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4893156033192 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 211 ₴


