Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-динозавр від Viga Toys махає лапами під час руху і мотивує дитину більше ходити, удосконалюючи навичку. Для зручності каталка має дерев'яну ручку з кулькою на кінці. Вона зацікавить малюків переддошкільного віку від 18 місяців.
Каталка Viga Toys Динозавр допоможе розвинути фізичні якості, координацію рухів. Зелений динозавр подарує малюкові позитивні емоції та стане супутником в пізнанні світу.
Штовхаючи перед собою каталку-динозавра, дитина знайде опору під час ходьби, буде впевнено крокувати як удома, так і на вулиці.
Каталка зроблена з відшліфованого дерева. Колеса з каучуковою стрічкою, що перешкоджає ковзанню. Іграшки Viga Toys – міцні та довговічні. Вони сертифіковані за міжнародними стандартами безпеки та якості: європейським EN71, американським ASTM.
Каталка Viga Toys Динозавр допоможе розвинути фізичні якості, координацію рухів. Зелений динозавр подарує малюкові позитивні емоції та стане супутником в пізнанні світу.
Штовхаючи перед собою каталку-динозавра, дитина знайде опору під час ходьби, буде впевнено крокувати як удома, так і на вулиці.
Каталка зроблена з відшліфованого дерева. Колеса з каучуковою стрічкою, що перешкоджає ковзанню. Іграшки Viga Toys – міцні та довговічні. Вони сертифіковані за міжнародними стандартами безпеки та якості: європейським EN71, американським ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 18 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 9 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50963 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6934510509637 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 8 ₴




