
Набір для творчості Viga Toys Дерев'яні намистини (56002)
829 ₴
- В наявності
- Код: 56002
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте дівчинці набір для творчості від Viga Toys Дерев'яні намистини для створення власних прикрас. У коробці понад 600 дерев'яних намистин і 8 шнурів для втілення творчих ідей. Цей набір для дитячої творчості буде цікавий дівчаткам дошкільного віку від 3 років.
Рукоділля і нанизування намистин розвиває фантазію, креативність, дрібну моторику, спритність пальців, творче мислення, акуратність. Набір рекомендований для ігор у дитячих садках, центрах розвитку. Також він підходить для реджио-педагогіки.
Набір для творчості мотивує ввімкнути уяву і створити браслет або намисто власного дизайну. Позитивні емоції забезпечені: прикраса доповнить гардероб юної модниці або стане чудовим подарунком подружці.
Намистини зроблені з деревини, ретельно відшліфовані. Покриття – міцне і гіпоалергенне.
Компанія Viga Toys виробляє сертифіковану продукцію за європейським EN71 та американським ASTM стандартам безпеки та якості.
У комплекті 600 кольорових намистин, 8 шнурків, зручна скринька для зберігання з 4 секціями.Подаруйте дівчинці набір для творчості від Viga Toys Дерев'яні намистини для створення власних прикрас. У коробці понад 600 дерев'яних намистин і 8 шнурів для втілення творчих ідей. Цей набір для дитячої творчості буде цікавий дівчаткам дошкільного віку від 3 років.
Рукоділля і нанизування намистин розвиває фантазію, креативність, дрібну моторику, спритність пальців, творче мислення, акуратність. Набір рекомендований для ігор у дитячих садках, центрах розвитку. Також він підходить для реджио-педагогіки.
Набір для творчості мотивує ввімкнути уяву і створити браслет або намисто власного дизайну. Позитивні емоції забезпечені: прикраса доповнить гардероб юної модниці або стане чудовим подарунком подружці.
Намистини зроблені з деревини, ретельно відшліфовані. Покриття – міцне і гіпоалергенне.
Компанія Viga Toys виробляє сертифіковану продукцію за європейським EN71 та американським ASTM стандартам безпеки та якості.
У комплекті 600 кольорових намистин, 8 шнурків, зручна скринька для зберігання з 4 секціями.
Рукоділля і нанизування намистин розвиває фантазію, креативність, дрібну моторику, спритність пальців, творче мислення, акуратність. Набір рекомендований для ігор у дитячих садках, центрах розвитку. Також він підходить для реджио-педагогіки.
Набір для творчості мотивує ввімкнути уяву і створити браслет або намисто власного дизайну. Позитивні емоції забезпечені: прикраса доповнить гардероб юної модниці або стане чудовим подарунком подружці.
Намистини зроблені з деревини, ретельно відшліфовані. Покриття – міцне і гіпоалергенне.
Компанія Viga Toys виробляє сертифіковану продукцію за європейським EN71 та американським ASTM стандартам безпеки та якості.
У комплекті 600 кольорових намистин, 8 шнурків, зручна скринька для зберігання з 4 секціями.Подаруйте дівчинці набір для творчості від Viga Toys Дерев'яні намистини для створення власних прикрас. У коробці понад 600 дерев'яних намистин і 8 шнурів для втілення творчих ідей. Цей набір для дитячої творчості буде цікавий дівчаткам дошкільного віку від 3 років.
Рукоділля і нанизування намистин розвиває фантазію, креативність, дрібну моторику, спритність пальців, творче мислення, акуратність. Набір рекомендований для ігор у дитячих садках, центрах розвитку. Також він підходить для реджио-педагогіки.
Набір для творчості мотивує ввімкнути уяву і створити браслет або намисто власного дизайну. Позитивні емоції забезпечені: прикраса доповнить гардероб юної модниці або стане чудовим подарунком подружці.
Намистини зроблені з деревини, ретельно відшліфовані. Покриття – міцне і гіпоалергенне.
Компанія Viga Toys виробляє сертифіковану продукцію за європейським EN71 та американським ASTM стандартам безпеки та якості.
У комплекті 600 кольорових намистин, 8 шнурків, зручна скринька для зберігання з 4 секціями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 14 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56002 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | дерево, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510560027 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 829 ₴




