Шкільний каркасний рюкзак Kite BC20-531M виготовлений із міцного поліестеру. Болити за улюблену футбольну команду можна по-різному. Юним фанатам безсумнівно сподобається новий рюкзак із символікою однієї з найвідоміших команд світу — FC Barcelona. Потіште юного уболівальника, подаруйте йому можливість стати частиною легендарного футбольного клубу. на підвіска ідеально доповнює дизайн.
Виріб містить унікальну систему регулювання висоти спинки під зріст дитини. Отже, спинка рюкзака «росте» разом із дитиною та ранець із легкістю слугуватиме учневі всю молодшу школу.
Рюкзак має щільну передню панель і обтічну плавну форму, тому зовні скидається на черепашку або черепашку. Завдяки такій формі, він відкривається широко, що дає змогу легко дістати речі із самого низу та як слід його очистити.
Модель схвалена німецьким інститутом здоров'я й ергономіки IGR і рекомендована для школярів зростом від 130 до 145 см.
Рюкзак Kite зовні:
- ортопедична спинка Ergo Kids з повітропроникними подушечками;
- анатомічні лямки правильної S-подібної форми;
- висота спинки регулюється — рюкзак "росте" разом із дитиною;
- нагрудний знімний ремінь із надійними фіксаторами забезпечує щільне прилягання рюкзака до спини;
- ущільнена ручка, а також ручка-петля;
- посилене прогумоване дно з ніжками — легко миється й допомагає зберегти стійкість рюкзака;
- світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака — дитину видно на дорозі в темну пору доби.
Рюкзак Kite всередині:
- 2 відділення;
- кишені: 1 внутрішній, 2 бічних із сіточки. У них легко поміщається пляшечка для води або термос;
- внутрішні роздільники для книг і зошитів;
- органайзер для канцелярського приладдя та ключниця всередині переднього відділення.
Матеріал: полиэстер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 995 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M (130 - 145 см) |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 2 019 ₴











