Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite BC20-813L вироблений із міцного поліестеру з символікою FC Barcelona. Клуб став одним із символів Каталонії, звідси та фраза — El Barca es mes que un club — "Барса" — це більше, ніж просто клуб. Приєднуйтеся до лав фанатів і ви.
Модель легка та функціональна. Активні школярі оцінять зручність і легкість, скрупульозні студенти — мультифункціональність.
Рюкзак Kite зовні:
- ортопедична спинка Air Comfort для підлітків і школярів з повітропроникними"" м'якими подушечками вздовж хребта повторює природний вигин і знижує навантаження на спину;
- лямки з вентильованою сіточкою підтримують правильну поставу, запобігають дискомфорту в зоні шиї та плечей;
- нагрудний ремінь рівномірно розподіляє вагу на всі відділи хребта;
- 2 бічні кишені на гумці, куди поміщається пляшечка для води та невеликий термос;
- ущільнена м'яка ручка, а також ручка-петля;
- посилене дно не прогинається під вагою книг, зберігає стійкість рюкзака;
- світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака гарантують безпеку на дорозі в темну пору доби.
Рюкзак Kite всередині:
- 2 основні відділення;
- 1 передний карман;
- органайзер;
- знімна ключниця;
- колір підкладки: темно-синій.
Матеріал: полиэстер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 620 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 27.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L (145 - 175 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 279 ₴











