Модний дитячий рюкзак Hello Kitty HK19-547-1 з лінійки Kids Fashion виготовлений у нетипічному для дитячих речей чорному кольорі. Такий аксесуар із принтом Хелло Кітті вдало доповнить маленької модниці 4-8 років. Також дівчинці буде цікаво збирати улюблені речі у власний рюкзак і почуватися дорослішою.
Рюкзак Kite Kids зовні:
• Щільна спинка з повітропроникними подушечками.
• Ручка-петля.
• Пулери блискавок у формі кішечки Хелло Кітті.
Рюкзак Kite Kids всередині:
• 1 відділення.
• 1 об'ємна передня кишеня на блискавці.
• 1 внутрішня відкрита кишеня.
Матеріал: міцний поліестер. Пройшов складні тести на зносостійкість і розриви. Не блякне, зберігає свої властивості та естетичний зовнішній вигляд тривалий час. Надійна фурнітура — замки-блискавки легко та плавно відчиняються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 305 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Малий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 20 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 559 ₴









