
Рюкзак шкільний напівкаркасний Education, Kite (K17-705S-2)
959 ₴
- В наявності
- Код: K17-705S-2
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для дівчаток молодшої та середньої школи виготовлений із міцної кордури рожевого кольору із зображенням метелика в нижньому кутку. Будова рюкзака дає змогу мінімізувати навантаження на дитячий хребет, що ще не зміцнів. Ортопедична спинка Ergo Kids з повітропроникними подушечками, анатомічні лямки правильної S-подібної форми, нагрудний і поясний ремені сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет дитини, дарують відчуття комфорту та легкості.
- Рюкзак складається з одного просторого відділення, 1 переднього, 1 внутрішнього та 2 бічних кишень, куди легко поміщається пляшка для води.
- Внутрішні роздільники для книг і зошитів в основному відділенні дають змогу правильно організувати простір у рюкзаку.
- Передня кишеня обладнана зручним органайзером із кольорової тканини, що дає змогу систематизувати та легко знаходити в рюкзаку шкільне приладдя та особисті речі дитини. А щоб дитина не втратила ключ від дому, вам достатньо його повісити на ключницю в органайзері.
- Ще одна зручна опція — розклад на внутрішній стінці кришки рюкзака.
- Регульовані лямки та невелика вага, всього 940 г, роблять рюкзак комфортним і необтяжливим для дитини.
- Ще одна новинка — "вушки" внизу рюкзака, у які легко ховається поясний ремінь. Світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака гарантують безпеку на дорозі в темну пору доби.
- Рюкзак пошитий із кордури, товстої нейлонової тканини з особливою структурою нитки.
- Тканина з водовідштовхувальним просоченням і з поліуретановим покриттям.
- Матеріал із гарною стійкістю до стирання.
- Фурнітура виготовлена з якісного матеріалу, замки легко та плавно відкриваються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 940 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Cordura |
| Розмір | S (115 - 130 см) |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 959 ₴






