Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки-каталка – это веселый и безопасный способ помочь ребенку научиться сидеть, стоять и ходить. Ходунки легко превратить в игровой стол. Выбирайте один из двух вариантов стола: для письма или рисования.
Игровая панель (бизиборд) содержит множество приспособлений для игры. В нижней части: руль, ключ зажигания, ручка передач, приборная панель – все для веселого вождения. Сверху есть съемный мобильный телефон, книжка-бабочка с картинками, автодром с машинкой и другие приспособления.
Вбудований датчик руху: коли малюк штовхає ходунки, вмикається весела музика і звукові ефекти. Стійка конструкція дозволяє дитині легко і безпечно використовувати ходунки.
Використання іграшки в різному віці:
- 9 місяців: допомагає дитині навчитися сидіти, стояти і ходити;
- 12 місяців: покращує координацію і допомагає розвивати рухові навички;
- 18 місяців: дитина може малювати, розфарбовувати та грати за столом.
Игровая панель (бизиборд) содержит множество приспособлений для игры. В нижней части: руль, ключ зажигания, ручка передач, приборная панель – все для веселого вождения. Сверху есть съемный мобильный телефон, книжка-бабочка с картинками, автодром с машинкой и другие приспособления.
Вбудований датчик руху: коли малюк штовхає ходунки, вмикається весела музика і звукові ефекти. Стійка конструкція дозволяє дитині легко і безпечно використовувати ходунки.
Використання іграшки в різному віці:
- 9 місяців: допомагає дитині навчитися сидіти, стояти і ходити;
- 12 місяців: покращує координацію і допомагає розвивати рухові навички;
- 18 місяців: дитина може малювати, розфарбовувати та грати за столом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2107 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага (кг) | 3,2 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, мис. | 18 |
| Вік дітей, цемес. | 9 |
| Вікова група | Від 9 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Ходунки-каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Потребує збирання | Да |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6944167178773 |
| ы | Hola Toys |
- Ціна: 51 ₴











