
Рюкзак дитячий дошкільний "Kids", Kite (K19-542S-1)
329 ₴
- В наявності
- Код: K19-542S-1
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий дошкільний рюкзак Kite Kids K19-542S-1 з яскравого поліестеру кольору фуксії із салатовими елементами має форму "дорослої "туристичної моделі. Рюкзак розроблений спеціально для маленьких мандрівників 4-8 років.
Рюкзак Kite Kids 542 зовні:
- Анатомічна ущільнена спинка.
- Нагрудний та поясний ремені — забезпечують щільне прилягання рюкзака до спини, особливо в русі.
- М'яка ручка-петля.
- Кришка рюкзака легко та надійно фіксується за допомогою 2 фастексів.
- Під кришкою рюкзак стягується на шнурі.
- Світловідбивні елементи — для безпеки на дорозі в темну пору доби.
Рюкзак Kite Kids 542 всередині:
- 1 відділення.
- Кишені: 1 передні, 1 внутрішня, 1 потайна кишеня в кришці рюкзака, 2 бічні кишені-сіточки, куди поміщається пляшечка з водою.
Матеріал: міцний поліестер. Пройшов складні тести на зносостійкість і розриви, стійкий до зовнішніх впливів, не блякне. Фурнітура якісна, замки легко та плавно відчиняються.
Не боїться вологи — зроблений із матеріалу з водовідштовхувальним просоченням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 315 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Фуксія |
| Об`єм | 12 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 23 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S (115 - 130 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 329 ₴










