Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталки є улюбленими дитячими іграшками, позаяк краще за інших можуть розважити дитину.
Каталка "Веток" виготовлена в яскравих кольорах, має округлі форми деталей. Також для зручності малюка під час катання конструкція передбачає наявність спинки. Каталка призначена для самостійного катання дитини, за допомогою відштовхування ніжками. Потішить дитину та наявність сигналу на кермі.
Тримаючись за спинку каталки, дитина може штовхати її перед собою, удосконалюючи навички ходьби. Катання розвиває початкові рухи та загальну координацію малюка, сприяє його фізичному розвитку.
Розмір упаковки: 56*28*29 см
Паковання: коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полісся |
| Країна виробник | Білорусь |
| Висота | 47 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 56 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 569 ₴





