
Дерев'яна каталка Viga Toys PolarB Звірята (44023)
673 ₴
- В наявності
- Код: 44023
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для рухливих ігор і закріплення навичок ходьби подаруйте малюкові дерев'яну каталку Viga Toys PolarB Звірята. Вона складається з трьох милих тварин на колесах: слоника, лисички і лева. Розвивальна іграшка викличе інтерес у дітей від 18 місяців переддошкільного віку.
Каталка заохочує дитину більше рухатися, розвивати фізичні якості, координацію рухів, баланс при ходьбі. Кольорові милі звірята потішать малюка на прогулянці та вдома.
У віці півтора-два роки варто давати дитині дерев'яні іграшки, які мотивують її на пізнання світу і розвивальні ігри. Каталка зі шнурком у вигляді тварин на колесах розміром 22,5 х10 х 6 см – чудово підходить для цього.
Серія PolarB виготовлена в спокійних відтінках, з якісної деревини з використанням гіпоалергенних фарб. Усі краї заокруглені та ретельно відшліфовані. Дитяча каталка, як і всі розвивальні дерев'яні іграшки Viga Toys, сертифікована за міжнародними стандартами безпеки та якості: європейським EN71 і американським ASTM.
Каталка заохочує дитину більше рухатися, розвивати фізичні якості, координацію рухів, баланс при ходьбі. Кольорові милі звірята потішать малюка на прогулянці та вдома.
У віці півтора-два роки варто давати дитині дерев'яні іграшки, які мотивують її на пізнання світу і розвивальні ігри. Каталка зі шнурком у вигляді тварин на колесах розміром 22,5 х10 х 6 см – чудово підходить для цього.
Серія PolarB виготовлена в спокійних відтінках, з якісної деревини з використанням гіпоалергенних фарб. Усі краї заокруглені та ретельно відшліфовані. Дитяча каталка, як і всі розвивальні дерев'яні іграшки Viga Toys, сертифікована за міжнародними стандартами безпеки та якості: європейським EN71 і американським ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.42 кг |
| Висота | 13 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 6.8 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44023 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Серія | PolarB |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6971608440236 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 673 ₴






