Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Із дерев'яною каталкою-сортером Viga Toys PolarB Їжачок дитина буде більше рухатися, а під час відпочинку – із захопленням сортувати блоки різних форм. Каталка підійде малюкам переддошкільного віку від 18 місяців для рухливих ігор.
Заняття з розвивальною іграшкою у вигляді каталки тренують м'язи і координацію рухів. Зображення тварин на дерев'яних блоках розвивають уяву, пам'ять, уміння розпізнавати форми, кольори. Симпатичний їжачок на шнурку розміром 10 х 21 х 16,5 см має 4 колеса і знімний барабан з отворами для сортування 4 фігур.
Дерев'яна іграшка у вигляді їжачка поєднує в собі кілька корисних функцій: розвиток навичок ходьби і балансу за допомогою каталки, уважності та мислення за допомогою сортера. Із таким помічником пізнання світу для дитини буде приємним і цікавим.
Каталка-сортер виконана в пастельному дизайні, як і всі розвивальні дерев'яні іграшки із серії PolarB. Для виготовлення використані якісні матеріали: деревина і гіпоалергенна фарба. Уся продукція Viga Toys відповідає європейському EN71 і американському ASTM сертифікатам якості.
У комплекті каталка зі шнурком і знімним сортером, 4 фігурні блоки.
Заняття з розвивальною іграшкою у вигляді каталки тренують м'язи і координацію рухів. Зображення тварин на дерев'яних блоках розвивають уяву, пам'ять, уміння розпізнавати форми, кольори. Симпатичний їжачок на шнурку розміром 10 х 21 х 16,5 см має 4 колеса і знімний барабан з отворами для сортування 4 фігур.
Дерев'яна іграшка у вигляді їжачка поєднує в собі кілька корисних функцій: розвиток навичок ходьби і балансу за допомогою каталки, уважності та мислення за допомогою сортера. Із таким помічником пізнання світу для дитини буде приємним і цікавим.
Каталка-сортер виконана в пастельному дизайні, як і всі розвивальні дерев'яні іграшки із серії PolarB. Для виготовлення використані якісні матеріали: деревина і гіпоалергенна фарба. Уся продукція Viga Toys відповідає європейському EN71 і американському ASTM сертифікатам якості.
У комплекті каталка зі шнурком і знімним сортером, 4 фігурні блоки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.64 кг |
| Висота | 17.5 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 10.5 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44025 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Сортери |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | PolarB |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6971608440250 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴











