Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий супутник для малюка на прогулянках – дерев'яна каталка-сортер Viga Toys PolarB Вантажівка. Дитину порадує іграшкова машинка на мотузочці з водієм-ведмедиком і сортером у кузові. Вантажівку оцінять діти переддошкільного віку від 2 років.
Іграшковий транспорт мотивує дітей розвивати навички ходьби, координацію рухів, зміцнювати м'язи ніг і рук. Фігури з цифрами в дерев'яному сортері допоможуть малюкові навчитися розпізнавати форми, кольори, запам'ятати числа до 5. Розвивальна іграшка у вигляді каталки спонукає дитину більше рухатися, а під час відпочинку грати, вивантажуючи фігурки з кузова. Каталка-сортер – чудове поєднання для динамічної розвивальної гри.
Особливість серії PolarB – це ний дизайн у пастельних тонах. Усі розвивальні дерев'яні іграшки покриті гіпоалергенними фарбами. Краї ретельно згладжені та відшліфовані. Безпека та якість дитячих іграшок Viga Toys підтверджена міжнародними сертифікатами: європейським EN71 і американським ASTM.
У комплекті каталка-сортер розміром 12 х 16 х 11,5 см і 5 фігурних блоків із цифрами.
Іграшковий транспорт мотивує дітей розвивати навички ходьби, координацію рухів, зміцнювати м'язи ніг і рук. Фігури з цифрами в дерев'яному сортері допоможуть малюкові навчитися розпізнавати форми, кольори, запам'ятати числа до 5. Розвивальна іграшка у вигляді каталки спонукає дитину більше рухатися, а під час відпочинку грати, вивантажуючи фігурки з кузова. Каталка-сортер – чудове поєднання для динамічної розвивальної гри.
Особливість серії PolarB – це ний дизайн у пастельних тонах. Усі розвивальні дерев'яні іграшки покриті гіпоалергенними фарбами. Краї ретельно згладжені та відшліфовані. Безпека та якість дитячих іграшок Viga Toys підтверджена міжнародними сертифікатами: європейським EN71 і американським ASTM.
У комплекті каталка-сортер розміром 12 х 16 х 11,5 см і 5 фігурних блоків із цифрами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота | 16.5 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 12.2 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44041 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Координація рухів | 1 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Сортери |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | PolarB |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6971608440410 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 846 ₴











