Рюкзак Kite серії Smart K19-720S-2 спеціально розроблений для учнів молодшої школи та враховує всі особливості використання дітьми 6-12 років. Надміцний водовідштовхувальний матеріал, зручна ортопедична спинка, продумані відділення — сучасний шкільний рюкзак Kite Smart буде надійним супутником дитини в навчанні та позашляхових заняттях.
Цей лаконічний рюкзак доповнять сумка для взуття K19-601M-36 і пенал K19-602-6 серії Smart з такого ж стилізованого глянсового нейлону.
Рюкзак Smart снаружи:
- Ортопедична спинка Ergo back з повітропроникними подушечками.
- Анатомічні лямки правильної S-подібної форми.
- Нагрудний та поясний ремені — сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, допомагають правильно розподілити вагу та зменшити навантаження на хребет.
Рюкзак Smart всередині:
- 1 основне відділення.
- 2 передних кармана.
- 2 бічні кишені: одна може бути доукомплектована пеналом на липучці з цієї ж серії, друга на блискавці.
- Розділювачі для книг із ременями для додаткової фіксації.
- Органайзер із ключницею в передній кишені.
- Розклад на внутрішній стінці кришки рюкзака.
Матеріал:
Надміцний стилізований глянсовий нейлон. Прошитий додатковою ниткою, що посилює стійкість до розривів уздовж волокон. Пройшов тести на зносостійкість і розриви, легко чиститься, не втрачає свій зовнішній вигляд довгі роки. Спеціальне водовідштовхувальне напилення всередині та зовні робить рюкзак водонепроникним.
Додаткові деталі:
- Ущільнене прогумоване дно.
- Світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака.
- Ергономічна прогумована ручка та ручка-петля.
- Якісна фурнітура — надійні блискавки легко відкриваються, міцні фіксатори дитина з легкістю застебне сама.
У подарунок до рюкзака йдуть 4 ні металеві значки в пакованні. Яскраві значки зі смішними принтами потішать вашого маленького солодкуватість. З їхньою допомогою дитина зможе самостійно прикрасити свій рюкзак або інші аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 830 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S (115 - 130 см) |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 899 ₴











