
Рюкзак шкільний напівкаркасний Education "Rachael Hale", Kite (R20-706M)
1 359 ₴
- В наявності
- Код: R20-706M
Рюкзак Kite R20-706M виготовлений із міцного поліестеру. Котик в оточенні квітів викликає позитивні емоції й бажання не розлучатися з ним ні на хвилинку. Зображена робота відомого новозеландського анімаліста Rachael Hale. У такому рюкзаку дитині захочеться приносити тільки гарні оцінки. на підвіска ідеально доповнює дизайн.
Напівкаркасна модель розроблена спеціально для тих, хто сумнівається у виборі між жорстким каркасним ранцем і м'яким рюкзаком. Завдяки нежорсткому каркасу загальна вага рюкзака зменшується до 780 грамів, що полегшує щоденне навантаження дитини та дає змогу покласти все необхідне шкільне приладдя. Отже, виріб оптимально поєднує необхідні аспекти безпеки та комфорту для учня молодших класів.
Модель схвалена німецьким інститутом здоров'я й ергономіки IGR і рекомендована для першокласників на зріст від 130 до 145 см.
Рюкзак Kite зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з повітропроникними м'якими подушечками повторює природний вигин хребта та знижує навантаження на поперек;
- лямки S-подібної форми підтримують правильну поставу, запобігають дискомфорту в зоні шиї та плечей;
- нагрудний знімний ремінь рівномірно розподіляє вагу на всі відділи хребта;
- 2 бічні кишені на замку "складаються" усередину під час приміщення в них пляшечки з водою або термоса;>
- ущільнена м'яка ручка, а також ручка-петля;
- посилене прогумоване дно не прогинається під вагою книг, зберігає стійкість рюкзака та легко очищається;
- світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака гарантують безпеку на дорозі в темну пору доби.
Рюкзак Kite всередині:
- 1 основне відділення;
- 1 передня кишеня адаптована під ланчбокс, містить органайзер і знімну ключницю;
- кишеня для планшета;
- система внутрішніх роздільників для книг і зошитів із фіксатором на гумці забезпечує лад у рюкзаку, допомагає не зміщуватися центру ваги, зберігаючи баланс тіла дитини під час руху;
- колір підкладки: темно-синій.
Матеріал: полиэстер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 780 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M (130 - 145 см) |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 1 359 ₴










