
Пенал Education "Smart" фіолетовий, Kite (K19-602-2)
299 ₴
- В наявності
- Код: K19-602-2
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал Kite Smart K19-602-2 збереже лад у рюкзаку та допоможе компактно розмістити все необхідне канцелярське приладдя — ручки, олівці, ножиці, клей та ін. Рекомендується для дітей 6-12 років. Ідеально поєднується з рюкзаком і сумкою для взуття цієї ж серії.
- Пенал виготовлений із яскравого структурного нейлону з візерунком у дрібні прямокутники.
- 1 об'ємне відділення.
- Внутрішній закот — з гумками та кишеньками для письмового приладдя з обох боків.
- Яскрава неонова підкладка.
- За допомогою липучки пенал легко фіксується в бічній кишені рюкзака 702 Smart і заощаджує місце в рюкзаку.
- Замок-блискавка легко та плавно відкривається.
Матеріал:
Надміцний структурний нейлон — прошитий додатковою ниткою, що посилює стійкість до розривів уздовж волокон. Не блякне під впливом сонячних променів, зберігає акуратний зовнішній вигляд тривалий час. Пенал має спеціальне водовідштовхувальне напилення всередині та зовні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 95 г |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 23 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Нейлон |
- Ціна: 299 ₴




