Пенал Kite K20-622-7 привчить до організованості і порядку. Всі канцтовари будуть знаходитися на своєму місці, не потрібно буде витрачати час на пошуки ручки або лінійки в рюкзаку. Вміщує приналежності не тільки для письма, але й для уроків праці: пензлі, ножиці, лінійку. Розроблений для дівчаток 6-8 років. Маленькі модниці без розуму від цієї моделі, адже вони точно знають, що принцеси стають королевами. Чи це не привід придбати собі такий пенал?
Порадуйте дитини, вибирайте пенал в одному дизайні з рюкзаком і сумкою для взуття з цієї ж серії.
- 1 відділення з 2 вилогами.
- Гумки для фіксації канцелярського приладдя.
- Розклад.
- Таблиця множення
- Тканинна окантовка.
- Контрастна кольорова підкладка.
Матеріал: поліестер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до вигорання, тривалий час зберігає первинний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну і плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 206 г |
| Висота | 3.7 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 261 ₴





