
Набір для творчості 4M Шкатулка з бісерною мозаїкою (00-04768)
305 ₴
- В наявності
- Код: 00-04768
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості 4M Шкатулка з бісерною мозаїкою безсумнівно оцінять дівчатка від 5 років. Комплект дозволяє самостійно прикрасити кольоровим бісером шкатулку у формі сердечка.
У комплекті 4 пакетики з бісером різних кольорів, клей і шкатулка 9 см завширшки із секційним орнаментом. Зробіть невеликі отвори у пакетиках, зрізавши куточки. По черзі наносьте клей на частини візерунка й акуратно посипайте бісером.
Набір для творчості з серії Little Crafts дозволяє дівчинці відчути себе майстринею, навчитися красиво поєднувати кольори і створити унікальну річ. Це розвиток творчого начала, креативності, уяви, роботи рук, уважності, посидючості, впевненості у своїх здібностях. Вручивши дитині набір для творчості цікавої для неї тематики, батьки отримують кілька плюсів.
Підібравши дитині набір для творчості цікавої для неї тематики, батьки вирішують кілька питань. По-перше, вчать проводити час спокійно, грати самостійно, дають можливість проявитися креативним якостям. По-друге, отримують на деякий час бажаний відпочинок. Дитина з радість буде зберігати свої дрібні речі в улюбленій шкатулочці та привчиться до порядку.
У комплекті:
- 4 пакетики з бісером,
- клей,
- шкатулка.
У комплекті 4 пакетики з бісером різних кольорів, клей і шкатулка 9 см завширшки із секційним орнаментом. Зробіть невеликі отвори у пакетиках, зрізавши куточки. По черзі наносьте клей на частини візерунка й акуратно посипайте бісером.
Набір для творчості з серії Little Crafts дозволяє дівчинці відчути себе майстринею, навчитися красиво поєднувати кольори і створити унікальну річ. Це розвиток творчого начала, креативності, уяви, роботи рук, уважності, посидючості, впевненості у своїх здібностях. Вручивши дитині набір для творчості цікавої для неї тематики, батьки отримують кілька плюсів.
Підібравши дитині набір для творчості цікавої для неї тематики, батьки вирішують кілька питань. По-перше, вчать проводити час спокійно, грати самостійно, дають можливість проявитися креативним якостям. По-друге, отримують на деякий час бажаний відпочинок. Дитина з радість буде зберігати свої дрібні речі в улюбленій шкатулочці та привчиться до порядку.
У комплекті:
- 4 пакетики з бісером,
- клей,
- шкатулка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.14 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04768 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Little Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047687 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 305 ₴







