Надувний матрац серії "Кемпінг" Camping Mat буде незамінним при використання на природі, в наметах, на воді. Верхня поверхня матраца має додатковий, посилений шар по структурі нагадує тканину, але при цьому водовідштовхувальний.
Зручний надувний матрац - те що потрібно на відпочинку! Їсте на природу? Не забудьте купити матрац або надувне ліжко в дорогу! Надувний матрац серії Camping Mat підійде для використання в поході або на природі.
Хвилеподібна конструкція верхньої поверхні забезпечує ідеальну підтримку тіла під час сну або відпочинку. Зручний матрац-ліжко під назвою Camping Mats 67997 допоможе вам зануритися в прекрасний сон на природі і не тільки! Не важливо, відпочиваєте ви з дівчиною, з батьками або з одним - зручно буде всім.
Ви можете брати з собою його:
- в похід;
- на морі;
- на природу.
Спати на надувному матраці - не означає спати на підлозі! Матрац-ліжко - не намет. Підготувати місце займе не більше трьох хвилин. Головне, щоб був поруч насос. Для простоти накачування рекомендуємо використовувати насос. Матрац обладнаний спеціальною поверхнею і зроблений із спеціального матеріалу, кожне волокно буде контролювати ваш комфортний сон.
Купивши матрац, ви відразу зрозумієте всі його плюси, а саме:
- зручний сон;
- не займає багато місця;
- розгорнути матрац - справа трьох хвилин.
Можна витратити купу часу у пошуках мінусів, але все марно - мінусів немає. Не займає багато місця, швидка збірка і розбирання, висока якість тканини. Всередині конструкції вертикальні і горизонтальні волокна, які проконтролюють ваш комфортний сон.
Щільність матеріалу: 0,3 мм. Товщина покриття (флок): 0,15 мм. Вага в упаковці: 1,64 кг. Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Ширина | 67 мм |
- Ціна: 539 ₴





