Надувний матрац серії "Кемпінг" Camping Mat буде незамінним при використання на природі, в наметах, на воді. Верхня поверхня матраца має додатковий, посилений шар по структурі нагадує тканину, але при цьому водовідштовхувальний.
Удобный надувной матрас - то что нужно на отдыхе! Едите на природу? Не забудьте купить матрас или надувную кровать в дорогу! Надувной матрас серии Camping Mat подойдет для использования в походе или на природе.
Волнообразная конструкция верхней поверхности обеспечивает идеальную поддержку тела во время сна или отдыха. Удобный матрас-постель под названием Camping Mats 67998 поможет вам погрузиться в прекрасный сон на природе и не только! Не важно, отдыхаете вы с девушкой, с родителями или с другом - удобно будет всем.
Вы можете брать с собой его:
- в поход;
- на море;
- на природу.
Спати на надувному матраці - не означає спати на підлозі! Матрац-ліжко - не намет. Підготувати місце займе не більше трьох хвилин. Головне, щоб був поруч насос. Для простоти накачування рекомендуємо використовувати насос. Матрац обладнаний спеціальною поверхнею і зроблений із спеціального матеріалу, кожне волокно буде контролювати ваш комфортний сон.
Купивши матрац, ви відразу зрозумієте всі його плюси, а саме:
- зручний сон;
- не займає багато місця;
- розгорнути матрац - справа трьох хвилин.
Можна витратити купу часу у пошуках мінусів, але все марно - мінусів немає. Не займає багато місця, швидка збірка і розбирання, висока якість тканини. Всередині конструкції вертикальні і горизонтальні волокна, які проконтролюють ваш комфортний сон.
Щільність матеріалу: 0,3 мм. Товщина покриття (флок): 0,15 мм. Вага в упаковці: 2,1 кг Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 72 мм |
- Ціна: 709 ₴





