
Дерев'яні меблі для ляльок Viga Toys PolarB Дитяча кімната (44036)
1 037 ₴
- В наявності
- Код: 44036
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У всіх ляльок мають бути свої кімнати, навіть у найменших. Дерев'яні меблі для ляльок Viga Toys PolarB Дитяча кімната дозволяють створити затишний куточок для різних іграшкових персонажів. Цей ігровий набір зі світу ляльок розроблений для дівчаток від 3 років. Він майстерно копіює інтер'єр сучасної дитячої кімнати, в якій є все необхідне для комфортного життя:
- двох'ярусне ліжко з драбинкою: тут на м'яких матрацах і подушках можуть спати щонайменше двоє лялькових малюків;
- люлька для наймолодшого пупса;
- квадратний пуф, який легко перетворюється на ящик для зберігання речей;
- письмовий стіл із комп'ютером, книжками та спеціальним стільчиком: щоб вчитися і дивитися улюблені мультики;
- круглий яскравий килимок, на якому приємно грати і просто сидіти;
- улюблені дерев'яні іграшки: велика машинка-каталка і коник-качалка.
Сюжетно-рольові ігри з ляльками і наборами до них важливі для становлення соціальних навичок, розвитку образного мислення, пам'яті, уяви, емоційного благополуччя дітей.
Мініатюрна дитяча кімната складається з 9 предметів іграшкових меблів для сну. Усі вони виготовлені з ретельно відшліфованої деревини відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM. Виконані в сіро-рожевих пастельних тонах і створюють гармонійний ігровий простір.
- двох'ярусне ліжко з драбинкою: тут на м'яких матрацах і подушках можуть спати щонайменше двоє лялькових малюків;
- люлька для наймолодшого пупса;
- квадратний пуф, який легко перетворюється на ящик для зберігання речей;
- письмовий стіл із комп'ютером, книжками та спеціальним стільчиком: щоб вчитися і дивитися улюблені мультики;
- круглий яскравий килимок, на якому приємно грати і просто сидіти;
- улюблені дерев'яні іграшки: велика машинка-каталка і коник-качалка.
Сюжетно-рольові ігри з ляльками і наборами до них важливі для становлення соціальних навичок, розвитку образного мислення, пам'яті, уяви, емоційного благополуччя дітей.
Мініатюрна дитяча кімната складається з 9 предметів іграшкових меблів для сну. Усі вони виготовлені з ретельно відшліфованої деревини відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM. Виконані в сіро-рожевих пастельних тонах і створюють гармонійний ігровий простір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.24 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44036 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Матеріал | дерево, тек |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | PolarB |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6971608440366 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| ы | Viga Toys |
| Основні | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 1 037 ₴





