
Пенал без наповнення Education "Rachael Hale" 1 відділення, 1 відворот, Kite (R21-621)
269 ₴
- В наявності
- Код: R21-621
Пенал Kite R21-621 в ліцензійному дизайні Rachael Hale допоможе дитині бути зібраною і організованою. Ідеальна модель для першокласників і учнів початкової школи, вік від 6 до 8 років.
Все необхідне — в одному піналі! На уроках діти не лише пишуть, а й розмальовують, вирізають, малюють і малюють. На весь базовий набір канцелярій на кожен день буде розміщено додатковий відворот і внутрішній органайзер. Зручно, коли все необхідне завжди під рукою.
У піналі легко підтримувати порядок. Ручки, олівці, ножиці, ластик і точилка: кожен предмет буде на своєму місці акуратно закріплений еластичною гумкою.
Яскравий дизайн чудово поєднується з рюкзаком Kite R21-531M і сумкою для взуття R21-600M. Капсульна колекція в одному дизайні створює чарівний шкільний комплект, який буде цілий рік піднімати настрій і мотивувати вчитися з задоволенням.
Еталонна німецька якість є гарантією довгої служби. Кожна деталь пеніла виконана бездоганно. Він не тьмяніє, надовго зберігши первинну яскравість. Внутрішнє ПВХ-покриття легко очищається від забруднення. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку, чудово справляються з частими відкриттями-закриваннями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 відділення з 1 відворотом — щоб все необхідне завжди було під рукою;
- Гумки для фіксації канцелярських приналежності — для ідеального порядку всередині піала;
- Тканина забезпечує захист кромки;
- розмір: 19,5 x 13 x 3,7 см;
- міцні матеріали і надійна фурнітура;
- картонна вкладка з полем для розкладу, щоб вона завжди була перед очима;
- матеріал зовні - міцний зносостійкий поліестер;
- внутрішній відділок — ПВХ;
- ліцензійний дизайн Rachael Hale;
- вага - 153 р;
- тип: пенал-книжка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 153 г |
| Висота | 3.7 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 269 ₴




