Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошкольний рюкзак Kite Kids K21-559XS 1 зроблений з міцного поліестера. Легка, зручність і дуже бажана модель для малюків віком від 2 до 7 років. Рюкзачок втішить безліч кармашок, де можна розмістити все «сокрови » крохи: канцелярію, змінний одяг, іграшки і навіть термос з теплим чаєм. Завдяки компактним розмірам і ергономічній формі ранець добре почувається на плечах. Ідеально підходить учням початкової школи в якості другого рюкзачка для кружечків і секцій. Яскравий дизайн піднімає настрій.
Рукзак Kite Kids K21-559XS-1 ззовні:
- Міцна дихальна спинка — м’яка і комфортна, щільно прилягає до спини;
- Величезні локшини S-подібної форми з м'якою сіткою - зручно лягають на плечі, не давлять і не натирають;
- нагрудний ремінь допомагає рівномірно розподіляти вагу, фіксує рюкзачок у зручному положенні, не дає йому базікати під час ходьби і рухомих ігор;
- великий об'ємний передній кишені на блискавиці;
- передній об' ємний кишені з міні-карашком для дрібниць;
- 2 бічні сітківки на ґумці — для пляшечки з водою або маленького термоса;
- м’яка ущільнена ручка для зручного перенесення;
- Надяжна фурнітура — плавучі блискавки, приємні на дотик пулери з гумовим запиленням;
- світлячі елементи з 4-х сторін - щоб дитину було видно в темній час доби;
- матеріал — міцний поліестер;
- декор: принт, нашивки «котики», об'ємний гумовий бейдж з лого.
Рукзак Kite Kids K21-559XS-1 всередині:
- 1міне головне відділення;
- кишеня на блискавки для дрібниць;
- надійна ована підкладка рожевого кольору.
Безперервна німецька якість: надійні матеріали і фурнітура чудово витримують дитячу активність. Блискавки працюють плавно, тек — легкий і міцний. Рюкзак довго зберігає первісний вид, не тьмяніє і не вигорає на сонці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 340 г |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 23 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 739 ₴








