Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K21-813L-2 виконаний із міцного поліестеру. Найлегша модель із приголомшливою функціональністю. Поєднує в собі велику місткість, продуманий внутрішній простір і комфортну ергономічну конструкцію.
ний дизайн і практичне кріплення для каримата.
Модель рекомендована для підлітків від 12 до 16 років і для дорослих. (На зріст 145 — 175 см).
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Рюкзак Kite K21-813L-2 зовні:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort знижує навантаження на спину, дарує відчуття комфорту;
- широкі S-подібні лямки зручно лягають на плечі. Вони м'які та повітропроникні, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- кріплення для каримата;
- передня кишеня на блискавці;
- 2 сітчасті бічні кишені на гумці, у яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос;
- потайна кишенька в спинці – для дрібниць;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно для стійкості та практичності;
- високоякісна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, зі зручними пуллерами-підвісками;
- світловідбивні елементи – для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: кріплення для каримата на карабінах, 3D раббер бейдж із лого.
Рюкзак Kite K21-813L-2 всередині:
- 2 місткі відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран гаджета;
- кишеня з флісовою вставкою для телефона;
- зручний органайзер для канцелярських дрібниць;
- знімна ключниця;
- міцна ована підкладка сірого кольору;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак Kite K21-813L-2 ідеально поєднується з пеналом Kite K21-642-1. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 770 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 27.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L (145 - 175 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 349 ₴











