Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Переробка паперу 4M дозволяє освоїти стародавню техніку виготовлення паперу. Переробіть самостійно непотрібні паперові вироби для створення екологічно безпечних наукових проектів.
Освоївши техніку переробки паперу за інструкцією, ви зможете зробити 3 проекти:
- світні підвісні планети,
- сяючі останки динозаврів,
- настільний макет вулкана для експериментів.
У наборі
Пластиковий сітчастий лоток (15 х 20 см), пластикова сітка, 50 г паперу, форма для вулкана, форми для створення останків динозаврів, інструмент для розкочування, набір фарб, світна фарба, пензлик, 4 форми для створення планет.
Розмочивши непотрібну папір і зробивши з нього паперову масу за інструкцією, ви зможете виліпити планети, вулкан і останки динозаврів. Коли вироби висохнуть, розфарбуйте їх фарбами з набору і зробіть кілька штрихів світною фарбою. Прикрасьте виробами свою кімнату. Із настільним вулканом можна провести виверження за допомогою соди й оцту. Опис цього експерименту також є в інструкції з картинками.
Набір для творчості та дослідів від 4М Переробка паперу для дітей 5-7 років розвиває творчі навички, допитливість, розширює кругозір. Діти дізнаються про способи вторинної переробки паперу, про прості хімічні реакції на власному досвіді, познайомляться з палеонтологією та астрономією.
Набори 4М для досліджень і творчості дають дітям розвиток у грі та за допомогою цікавих занять залучають до наук. Розвивальний набір може використовуватися на STEAM-заняттях.
Освоївши техніку переробки паперу за інструкцією, ви зможете зробити 3 проекти:
- світні підвісні планети,
- сяючі останки динозаврів,
- настільний макет вулкана для експериментів.
У наборі
Пластиковий сітчастий лоток (15 х 20 см), пластикова сітка, 50 г паперу, форма для вулкана, форми для створення останків динозаврів, інструмент для розкочування, набір фарб, світна фарба, пензлик, 4 форми для створення планет.
Розмочивши непотрібну папір і зробивши з нього паперову масу за інструкцією, ви зможете виліпити планети, вулкан і останки динозаврів. Коли вироби висохнуть, розфарбуйте їх фарбами з набору і зробіть кілька штрихів світною фарбою. Прикрасьте виробами свою кімнату. Із настільним вулканом можна провести виверження за допомогою соди й оцту. Опис цього експерименту також є в інструкції з картинками.
Набір для творчості та дослідів від 4М Переробка паперу для дітей 5-7 років розвиває творчі навички, допитливість, розширює кругозір. Діти дізнаються про способи вторинної переробки паперу, про прості хімічні реакції на власному досвіді, познайомляться з палеонтологією та астрономією.
Набори 4М для досліджень і творчості дають дітям розвиток у грі та за допомогою цікавих занять залучають до наук. Розвивальний набір може використовуватися на STEAM-заняттях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03439 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | папір, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | STEAM |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Green Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156034397 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 524 ₴








