Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Творча майстерня – тематика наборів для дітей 5-7 років, яка допоможе виявити таланти і створити гарні гіпсові магніти і брошки. У наборі для виготовлення магнітів із гіпсу Зоопарк 4M ви знайдете 7 формочок для лиття фігурок екзотичних тваринок. У вас з'являться різнобарвні: носоріг, мавпочка, лев, слон, жираф, птах тукан.
У наборі для дитячої творчості є гіпсовий порошок для створення розчину. Додатково знадобиться посуд для замішування гіпсу і ложка. Покроковий опис процесу додається. Коли фігурки тваринок висохнуть і затвердіють, розфарбуйте їх за допомогою фарб і пензлика з комплекту. Отримати нові відтінки можна, змішуючи базові кольори по таблиці в інструкції.
Набір серії Mould & Paint допоможе розвинути уяву, дрібну моторику, колірне сприйняття, проявити творчі здібності та весело провести час.
На частину виробів зі зворотного боку наклейте шматочки магнітної стрічки – у вас вийдуть гарні магніти. Ними можна кріпити записки до холодильника. А до решти фігурок прикріпіть булавки. Різнобарвні брошки стануть ьним прикрасами для куртки або рюкзака. Ще звірят ручної роботи можна подарувати друзям.
У наборі
Шаблон із 6 формами для лиття – 1 шт.
Пакет з гіпсовим порошком – 1 шт.
Набір фарб – 1 шт.
Магнітна стрічка – 1 шт.
Булавки – 2 шт.
Пензлик – 1 шт.
Інструкція – 1 шт.
У наборі для дитячої творчості є гіпсовий порошок для створення розчину. Додатково знадобиться посуд для замішування гіпсу і ложка. Покроковий опис процесу додається. Коли фігурки тваринок висохнуть і затвердіють, розфарбуйте їх за допомогою фарб і пензлика з комплекту. Отримати нові відтінки можна, змішуючи базові кольори по таблиці в інструкції.
Набір серії Mould & Paint допоможе розвинути уяву, дрібну моторику, колірне сприйняття, проявити творчі здібності та весело провести час.
На частину виробів зі зворотного боку наклейте шматочки магнітної стрічки – у вас вийдуть гарні магніти. Ними можна кріпити записки до холодильника. А до решти фігурок прикріпіть булавки. Різнобарвні брошки стануть ьним прикрасами для куртки або рюкзака. Ще звірят ручної роботи можна подарувати друзям.
У наборі
Шаблон із 6 формами для лиття – 1 шт.
Пакет з гіпсовим порошком – 1 шт.
Набір фарб – 1 шт.
Магнітна стрічка – 1 шт.
Булавки – 2 шт.
Пензлик – 1 шт.
Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.26 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04775 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047755 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 408 ₴






