Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Розмалюй чашку Тачки Disney 4M сподобається дітям 5-7 років, особливо любителям цього діснеївського мультфільму. У комплекті чашка з двох частин, різнокольорові фломастери і вкладки-розмальовки із зображенням героїв мультика – Блискавкою Маккуїн та іншими.
Розфарбуйте ілюстрацію з улюбленими персонажами і вставте картинку між білою і прозорою частиною чашки. Вкладка легко виймається для заміни на іншу або миття пластикової чашки.
Заняття з набором від у 4M серії Disney здатне розвинути художні навички, творчі здібності, креативність, уяву. Діти дошкільного віку також потренують моторику рук, познайомляться з дизайном предметів побуту.
Батьки порадіють тому, що дитина менше часу проведе перед екраном. А нагодувати і напоїти її стане простіше з ьною хендмед-чашкою.
У комплекті:
- спеціальна чашка,
- 4 кольорових фломастери,
- 2 вкладки з малюнками для розфарбовування.
Розфарбуйте ілюстрацію з улюбленими персонажами і вставте картинку між білою і прозорою частиною чашки. Вкладка легко виймається для заміни на іншу або миття пластикової чашки.
Заняття з набором від у 4M серії Disney здатне розвинути художні навички, творчі здібності, креативність, уяву. Діти дошкільного віку також потренують моторику рук, познайомляться з дизайном предметів побуту.
Батьки порадіють тому, що дитина менше часу проведе перед екраном. А нагодувати і напоїти її стане простіше з ьною хендмед-чашкою.
У комплекті:
- спеціальна чашка,
- 4 кольорових фломастери,
- 2 вкладки з малюнками для розфарбовування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Формат | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06208 |
| Вага | 0.19 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | папір, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Disney |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156062086 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 10 ₴






