Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто любить мультфільм «Історія іграшок»? Створіть своїми руками його героїв з допомогою набору для виготовлення магнітів з гіпсу Історія іграшок Disney 4M. З кольорових гіпсових фігурок вийдуть ьні брошки і магніти на холодильник.
Для початку розбавте гіпсовий порошок водою у зазначених в інструкції пропорціях і залийте масу у формочки, додавши на деякі з них шпильки. Дочекайтеся, поки вони застигнуть, вийміть з форм і розфарбуйте. Дайте волю фантазії, і ось вже класні прикраси для рюкзака готові!
Чтобы сделать магниты, разрежьте магнитную ленту на кусочки, снимите защитную пленку и прикрепите к задней части фигурок. Скорее повесьте их на холодильник!
Развивающий набор содержат 5 тематических формочек для изготовления гипсовых фигурок в виде персонажей мультфильма Disney.
Набор для творчества будет интересен почитателям мультика «Истории игрушек» 5-7 лет. Он развивает воображение, мелкую моторику, творческие способности и цветовое восприятие.
В наборе:
Пакетики с гипсом – 2 шт.
Шаблон с 5 формами – 1 шт.
Булавки – 2 шт.
Набор красок – 1 шт.
Кисточка – 1 шт.
Магнитная лента – 1 шт.
Інструкція – 1 шт.
Для початку розбавте гіпсовий порошок водою у зазначених в інструкції пропорціях і залийте масу у формочки, додавши на деякі з них шпильки. Дочекайтеся, поки вони застигнуть, вийміть з форм і розфарбуйте. Дайте волю фантазії, і ось вже класні прикраси для рюкзака готові!
Чтобы сделать магниты, разрежьте магнитную ленту на кусочки, снимите защитную пленку и прикрепите к задней части фигурок. Скорее повесьте их на холодильник!
Развивающий набор содержат 5 тематических формочек для изготовления гипсовых фигурок в виде персонажей мультфильма Disney.
Набор для творчества будет интересен почитателям мультика «Истории игрушек» 5-7 лет. Он развивает воображение, мелкую моторику, творческие способности и цветовое восприятие.
В наборе:
Пакетики с гипсом – 2 шт.
Шаблон с 5 формами – 1 шт.
Булавки – 2 шт.
Набор красок – 1 шт.
Кисточка – 1 шт.
Магнитная лента – 1 шт.
Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.28 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06219 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156062192 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 422 ₴






