
Рюкзак городской City "MTV", Kite (MTV21-949L-1)
1 159 ₴
- В наявності
- Код: MTV21-949L-1
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Kite MTV21-949L-1 зроблений з міцного поліестера. Популярна молодіжна модель - хіт Стріт-стайла! Рюкзак поєднує в собі легкість, продуманий організований простір і трендовий ліцензійний дизайн MTV. Унікальна тема з яскравими об’ємними бейджами.
Модель рекомендовано для дорослих і підлітків віком від 12 років. Зростання 145 - 175 см.
Рюкзак Kite MTV21-949L-1 снаружи:
- еластична ущільнена спинка;
- Величезний м'які лямки S-подібної форми - легені і зручні;
- Об'ємний передній кишені на блискавиці, всередині якого є кишені для телефону з флисом, який захищає екран, зручний органайзер для дрібниць і зйомка ключниця;
- 2 невеликих передніх кишені на блискавки;
- бічна кишеня на гумці для невеликої термосу або пляшечки з водою;
- ручка-петля;
- Швидке спеціальне дно;
- високоякісна фурнітура - надійні блискавки з водовідштовхуючою проживкою, зручні пулери-підвіски;
- світлячі елементи для видимості на дорозі в темний час доби;
- декор: 3D гумові бейджі, кишені в клітковину, шовкотрафаретна друк, веб-напруга на карабіні.
Рюкзак Kite MTV21-949L-1 всередині:
- 1 просторне відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеню для планшета з флисом для захисту екрана гаджета;
- міцну овану підкладку сірого;
- Іконки внутрішньої навігації, які підтвердять призначення кожної кармашки.
Рюкзак ідеально поєднується з пенілом MTV21-692. Капсульна колекція в одному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування міцності й стійкості до зносу. Тканина не вигоряє, вона довго зберігає первісний вид. Блискавки — якісні й надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 520 г |
| Висота | 44 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 15 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29.5 см |
- Ціна: 1 159 ₴







