
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/в-WHERE THE TRAIL ENDS (червоний, акум.7.2V, метал. корпус,1:14) SL-121RHMR
3 457 ₴
- Немає в наявності
- Код: SL-121RHMR
Завдяки якісній гумі, з якої виготовлені шини, модель автомобіля підкорить будь-які дороги на планеті!
Автомобіль обладнаний за останнім словом іграшкової техніки:
- він має позашляхову залежною пружинну підвіску,
- реактивні тяги.
Такі характеристики дають змогу автомобілю OFF-ROAD CRAWLER WHERE THE TRAIL ENDS імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і найкраще зчеплення автомобіля з дорогою.
Модель відповідає « Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (утвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017, No139), який розроблений на основі Директиви 2011/65/ЄС (RoHS (Restriction of Hazardous Substances) Європейського Парламенту та Ради від 8 червня 2011 р. про обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.
Під дію вищезазначеного техрегламента потрапляють іграшки, що працюють від батарейок або електромережі. Ці іграшки є безпечнішими для дітей і довкілля.
Особливості:
- масштаб – 1:14,
- матеріал корпусу — метал і пластик,
- тип привода — повний, 4 х 4,
- радіус дії пульта — 50 м,
- час роботи — 25 хвилин (залежить від стилю керування).
- час заряджання — 4 год. Червоний індикатор буде далі світитися навіть після повного заряджання акумулятора.
- живлення — 3 батарейки типу АА для пульта керування (до комплекту не входять) 7.2V акумулятор.
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дають змогу розвинути в дитини
- вміння грати,
- сприйняття простору.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 7 до 10 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Радіус дії | 50 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Розміри в упаковці, см | 22,5х42х19 |
- Ціна: 3 457 ₴




