Самокат MICRO серії "Ramp" - ЧЕРНИЙ - ідеальний вибір для початківців фрістайла.
Виробник - це швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві бігових, самокатів і аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністьм протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім того, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар
Невелика вага і широка Т-подібна штанга роблять Micro Ramp ідеальним скутером для амбітних новачків у фрістайлі. Щоб впевнитись, що будь - яка деталь підходить, він був розроблений у співпраці з професійними Райдерами. Скутер має важіль з хромована сталі, вогнуту алюмінієву деку з антискильним покриттям, 100-міліметрові колеса з металевим сердечком і міцний сталевий гальм з гнучким крилом. З Micro Ramp ви незабаром здивуєте глядачів у скейтпарці!
- Зручна конструкція алюмінієвого руля, висота якої 75 сантиметрів.
- Колеса самоката зроблені з міцного і стійкого до істиранії поліуретану. Діаметр - 100 мм, підшипники класу ABEC 9.
- Діка самоката неймовірно міцна, стійка до згинання для більш контрольованого виконання трюків.
- Самокат дуже компактний і легок, його вага - 3,5 кілограм, він зменшений без втрати міцності.
- Максимальне навантаження — 100 кілограмів.
- Не складається, рульова стоянка не регулюється на висоті.
Самокати Micro сприяють розвитку координації руху, стимулюють фізичну активність і вчать тримати баланс.
Рекомендовано для дітей віком від 12 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Швейцарія |
- Ціна: 4 495 ₴










